Бібліотека

Школа інфо. *Де шукати електронні та аудіокниги: підбірка українських легальних платформ*

03.04.2024, 11:48

• *Слухай* https://sluhay.com.ua/

До бібліотеки увійшло понад 400 прозових та поетичних аудіокниг української класики зі шкільної програми, а також твори сучасних письменників. До озвучування долучилися автори, теле- та радіоведучі, актори театру й кіно, музиканти. 

• *UnderBooks* https://underbooks.net

Книжковий застосунок, у якому зібрані книжки про історію й культуру України, твори українських митців, а також аудіокнижки, які озвучили українські артисти.

• *АБУК* http://abuk.com.ua/

Українська аудіокнигарня містить класичні та сучасні твори української та світової літератури: проза, психологія, саморозвиток, бізнес та багато іншого. 

• *Librarius* https://librarius.pro

Новинки та бестселери, світова класика та дитячі книги, мотиваційна література, популярний нон-фікш.

• *Headway*

Освітній український застосунок у якому зібрані 15-хвилинні саммарі нон-фікшн книжок в текстовому та аудіоформаті і гейміфіковані випробування. Скачати застосунок можна в App Store та Play Market. Headway надає безкоштовний доступ до преміум підписки на території України.

Шкільна бібліотека—це складова частина освітньої виховної та культурної діяльності школи.

Провідна мета бібліотеки – це виховання в учнів основ культури роботи з книгою, засвоєння основ бібліографічних знань , виховання в учнів культури читання , навичок самостійної роботи з книгою, шанобливого ставлення до книги. 

Загальний фонд бібліотеки на початок навчального року 2021- 2022 н.р. становить 19807 примірників , в тому числі підручники:

4764 примірників для 1-4 класів;

 

5108 примірників для 5-9 класів ;

 

990 примірників для 10-11 класів;

 

Загальна кількість підручників 10862 примірників.


За 2020-2021р отримано 1940 прим. В ці ж роки бібліотека закупила для читання 492книги. Найбільш альтернативними читачами є учні 1-7 класів. 

Організовувались книжкові виставки , поповнювались тематичні папки. З початку нового навчального року(вересень), бібліотеку відвідало 147 учнів. Найбільш альтернативними є учні 2 -6-х класів. У вересні першокласники теж ознайомилися з бібліотекою.